Roumainian Lords
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Roumainian Lords Community
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Va Rugam Folositi
Ip: 195.225.58.226:27015
Pana La Achitarea Unui Domeniu
---=====/=====---
Sponsori Principali:
FDNS


 

 Abuz Admin Iully

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
BurN^

BurN^


Mesaje : 29
Data de inscriere : 24/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 8:48 pm

Nick : BurN^

Adminul Reclamat : Iully

Dovada : https://2img.net/r/ihimizer/img263/1295/15676025.jpg (Chiar el sustine ca l-a suspectat de Silent Aim la Poza )

Descriere :

Iully , nu cred ca are 2-3 ani adminat , deoarece nu stie ca Aim`ul nu se vede la poze . Un exemplu , pe server jucau vreo 2 cu aim , iar Iully le facea poze bine`mersi erau curati logic , apoi jucau de aveau scor 50-5 ... Nu am facut nimic , nu am injurat , absolut nimic . Am iesit dupa server sperand ca o sa iasa si codatii .

Sanctionare : Cer scoaterea adminului pana m-ai invata si Iully (avand 14 ani) sa se faca zic eu , un pic mai mare si sa invete comenzile si cum sa prinda un codat . Deocamdata , parerea mea . e nul pentru server .

Nu vreau sa par obraznic , dar asta e adevarul .
Sus In jos
iully
Admin
Admin
iully


Mesaje : 66
Data de inscriere : 22/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 8:57 pm

mai taci ma tu... atunci daca nu erai codat de ce ai iesit de pe server?Smile)
am facut pozele alea la vrajeala sa vad ce zici.. ..Wink
nu era silent aim era wall curat ..posteaza pozele pe forum pt. unban..Wink
Sus In jos
BurN^

BurN^


Mesaje : 29
Data de inscriere : 24/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 8:59 pm

Nu am fost eu banat . Numai face pe nevinovatul .
Sus In jos
iully
Admin
Admin
iully


Mesaje : 66
Data de inscriere : 22/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:00 pm

hai lasa-ma... te voi bana nu mi-a mers comanda dar te asigur eu ca tu vei ramane cu ban. si hai sa inchida cineva topicu plss...
Sus In jos
BurN^

BurN^


Mesaje : 29
Data de inscriere : 24/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:02 pm

Ma copil , nu intelegi ca nu am fost eu cel care i`ai facut pozele ? Si de ce sa inchida topicul , intai va raspunde ownerul .
Sus In jos
PoKeMoN
Owner
Owner
PoKeMoN


Mesaje : 45
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 31

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:07 pm

Deci, BurN spui ca nu esti tu cel care ia facut poze. Atunci de unde stiai tu ca iully a postat ban'ul pe forum, si de ce ai face reclamatie ca abuzeaza de admin?

Si daca ar di adevarat ce spui, nu am cum sa il degradez pe iully pt ca serverul este la inceput, si avem nevoie de admini, capabili, si mai putin capabili, sa populeze serverul!
Sus In jos
BurN^

BurN^


Mesaje : 29
Data de inscriere : 24/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:10 pm

Am intrat pe forum special pentru asa ceva . De exemplu , dovezile arata ca Iully habar n-are sa prinda un codat (chiar din ce sustine el) .
Chiar nu ma intereseaza pe mine daca il degradezi sau nu , putin imi pasa , dar stii care e faza : Din aceasta chestie rezulta ca cei cu Aim vor avea parte de poze din care vor iesi curati si voi continua sa joace pe server , motiv pentru care ceilalti playeri vor iesi din nervi . Respect , BurN^
Sus In jos
PoKeMoN
Owner
Owner
PoKeMoN


Mesaje : 45
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 31

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:13 pm

Asa e. Pe viitor sa fi mai atent iully. Si sa sti ca silent aim, nu iese in poze. Ar trebuie sa folosesti blindul sau demo!
Sus In jos
BurN^

BurN^


Mesaje : 29
Data de inscriere : 24/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:14 pm

Eu zic , owner drag , tu sa fi mai atent cui ii dai admin . Nu ma intereseaza ca va luati apararea unii la alti , ca vorbiti pe mess . Eu vreau doar binele serverului .
Sus In jos
iully
Admin
Admin
iully


Mesaje : 66
Data de inscriere : 22/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:15 pm

PoKeMoN a scris:
Deci, BurN spui ca nu esti tu cel care ia facut poze. Atunci de unde stiai tu ca iully a postat ban'ul pe forum, si de ce ai face reclamatie ca abuzeaza de admin?

Si daca ar di adevarat ce spui, nu am cum sa il degradez pe iully pt ca serverul este la inceput, si avem nevoie de admini, capabili, si mai putin capabili, sa populeze serverul!

adica cum voi va folositi acum de mine sa va aduc lume si apoi imi luati adminu`? ...eu asta am inteles !!
Sus In jos
Dracon
Owner
Owner
Dracon


Mesaje : 83
Data de inscriere : 18/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:15 pm

Acest topic este inchis
Burn NU ai dreptate
Iuli ai perfecta dreptate
Iuli tineo tot asa

IULI NU A GRESIT CU NUMIK Nu i sa dat pozele , ban a porcedat ca al carte
Sus In jos
https://rolords.forumgratuit.ro
PoKeMoN
Owner
Owner
PoKeMoN


Mesaje : 45
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 31

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:23 pm

Scuze dracon ca deblochez topicul, dar BurN spune ca silent aim nu iese in poze, ce-a ce ii dau mare dreptate. La treaba asta iully a gresit, pt ca a scris la banul care l-a dat "Suspect de silent aim" daca nu ma insel.

Iully? nu ne folosim de tine, am spus ca avem nevoie de admini pt a popula serverul, nu am pomenit ca dupa ce se va popula serverul te degradez, ci din contra veti fi raspaltii cu totii!
Sus In jos
BurN^

BurN^


Mesaje : 29
Data de inscriere : 24/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:25 pm

Numai zic nimic . Vad ca fiecare face ce vrea aici . Dracon e pe mana cu Iully , amandoi luandu-si apararea la randul lor .

Si ... Eu cred ca Iully in aceasta fraza dovedeste ca scade popularitatea prin neprinderea codatilor cu Aim (care rup pe server din ceea ce vad) si plecarea jucatorilor curati (exemplu : Intra un player bine-mersi , primeste 3-4 headshot-uri , si zice : Ies dupa server-ul asta plin de codati) .
Sus In jos
Dracon
Owner
Owner
Dracon


Mesaje : 83
Data de inscriere : 18/11/2009

Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 3:23 pm

Bine !
Ramane la aprecierea lu Reacker !!! ( inchide topicu dupa ce dai ultimu verdict )
Sus In jos
https://rolords.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Abuz Admin Iully Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully   Abuz Admin Iully Icon_minitime

Sus In jos
 
Abuz Admin Iully
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Abuz Admin Iully [Again]
» Ban List ^Iully#
» reclamatie iully
» reclamatie iully
» Cerere Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Roumainian Lords :: Server Principal :: Admins-
Mergi direct la: