Roumainian Lords
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Roumainian Lords Community
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Va Rugam Folositi
Ip: 195.225.58.226:27015
Pana La Achitarea Unui Domeniu
---=====/=====---
Sponsori Principali:
FDNS


 

 Abuz Admin Iully [Again]

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
BurN^

BurN^


Mesaje : 29
Data de inscriere : 24/11/2009

Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 5:19 pm

Nick : BurN^

Adminul Reclamat : Iully

Dovada :

http://img209.imageshack.us/gal.php?g=94478105.jpg (4 Poze)

Descriere :

Poza 1 : Dovedeste ca Iully nu a citit regulile serverului . Jocul este Free pe hartile mici (el da slap la counteri ca pazesc bomba) .
Poza 2 : Vorbeste urat cu jucatorii . Nu da model fata de ceilalti (priviti ce zice taranu) .
Poza 3 : Da ban absolut fara demo / poza lui Dau Bine (care e adevarat are aim) .
Poza 4 : Scoate ban-ul jucatorului care folosea aim (Dau Bine) .

Sanctionare : Scoaterea adminului definitiv .

ASTEPT RASPUNS DE LA POKEMON !
Sus In jos
Dracon
Owner
Owner
Dracon


Mesaje : 83
Data de inscriere : 18/11/2009

Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 5:25 pm

Imi pare rau Burn dar eu sunt acelasi rank ca Pokemon !!! Si mai mult eu am Creeat tot ce vezi aici !!! D

GG Pentru postare ( Luati exemplu)

IUli a gresit !

Poza 3 : Nu are cod ! ( nu e nicio dovada in legatura cu asta )


Ultima editare efectuata de catre Dracon in Mier Noi 25, 2009 5:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://rolords.forumgratuit.ro
BurN^

BurN^


Mesaje : 29
Data de inscriere : 24/11/2009

Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 5:26 pm

Dracon . Deja vreo 3 reclamatii la adresa acestui admin . Si in plus , ce folos aduce pentru server ? Si te rog , numai inchide topicurile ...
Sus In jos
Dracon
Owner
Owner
Dracon


Mesaje : 83
Data de inscriere : 18/11/2009

Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 5:27 pm

Inchis Pana La Parerea Lui Reaker
Sus In jos
https://rolords.forumgratuit.ro
PoKeMoN
Owner
Owner
PoKeMoN


Mesaje : 45
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 31

Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 5:37 pm

Sa vedem si ce are de zis iully. Daca nu vine cu explicatii clare, va fi degradat!
Sus In jos
iully
Admin
Admin
iully


Mesaje : 66
Data de inscriere : 22/11/2009

Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 5:45 pm

lasa ba..puteti sa`mi scoateti adminu vad ca pe sv asta de nimeni nu sunt dorit si asa a venit Burn in locul meu ..Wink
Sus In jos
PoKeMoN
Owner
Owner
PoKeMoN


Mesaje : 45
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 31

Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 6:09 pm

Nu ai venit cu o explicatie plauzibila, Dracon raman la parerea ta!
Sus In jos
BurN^

BurN^


Mesaje : 29
Data de inscriere : 24/11/2009

Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 6:14 pm

Eu zic , totusi sa ii mai dam o sansa . Nu vreau sa fiu rau , dar daca mai calca odata pe bec .. sa se sparga ...

EDIT : Imi retrag cuvintele dupa o noua gafa pe server a lui Iully ...

Propunerea mea de sanctionare ramane valabila ..
Sus In jos
iully
Admin
Admin
iully


Mesaje : 66
Data de inscriere : 22/11/2009

Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 6:55 pm

nu am venit cu explicatie plauzibila deoarece vad ca toti ma vor doar pentru ca aduc lume pe sever ...
si ca sa-ti spun de ce fac toate astea..in primu rand sa nu mai faca reclamatii asa din orice ...
prima data cand i-am dat ban lui king... ce am facut atnci gresit? da am pus in loc de wall am zis silent aim se mai intampla altceva?
vorbesc urat cu playerii deoaece si ei vorbesc urat cu mine..nu mi se pare corect cineva injura si imi zice dracon sau nu stiu cine sa-i scot gag..
nu mi se pare corect..atatea topicuri facute fara nici un rost..
am gresit cand am dat banuri fara dovezi .. recuosc !
poate am gresit..pentru unii dar eu zic .. nimeni nu e perfect sau as eu am facut ce trebuia .. ce mi se cere ..
poate mai imi dati o sansa .. daca nu , nu si imi gasesc alt server ... eu credeam ca sunt prieten cu toti pana sa apara Burn
de atunci totul s-a schimbat... gata termin cu romanele pana se va hatara daca voi mai primii o sansa .. !!
Multumesc . !
Sus In jos
Dracon
Owner
Owner
Dracon


Mesaje : 83
Data de inscriere : 18/11/2009

Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 7:00 pm

Deci King NU Avea wall ! e veciunl meu si al lui reaker ( alex) iar eu garantez pentru el
Cand dai gag si iti sp sa il scoti iti spun cu un scop ! bebeko este un exemplu : ala ne tine 70-100 de redirecte non stop ! cum sa il las cu gag pus
Mai Iti acord o sansa !
Fi atent nu mai da Ban /Kick /Gag din orice si fara dovezi!
Deci Ai Grija
Sus In jos
https://rolords.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Abuz Admin Iully [Again] Empty
MesajSubiect: Re: Abuz Admin Iully [Again]   Abuz Admin Iully [Again] Icon_minitime

Sus In jos
 
Abuz Admin Iully [Again]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Abuz Admin Iully
» Ban List ^Iully#
» reclamatie iully
» reclamatie iully
» Cerere Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Roumainian Lords :: Server Principal :: Admins-
Mergi direct la: